מחזור #5 2023

Reborn

החברה מפתחת סורק מוח נייד ובטוח ללא קרינה, המספק נתוני הדמיה בזמן אמת למקבלי החלטות המבוסס על אולטרסאונד שיוצר תמונה ברזולוציה גבוהה תלת מימדית, טובה כמו CT. הסורק כולל קסדה ניידת וחיבור לWorkstation לעיבוד נתונים.

החברה מספקת גישה הוליסטית וחדשנית הממנפת את הניסיון הרב של הצוות הן באלגוריתמים, אולטרסאונד, חיישנים ועיצוב מערכות.

בזכות הסריקה, המתבצעת לצד מיטת המטופל, הרופא יוכל לאבחן  שלל בעיות נוירולוגיות ונזקים מוחיים כמו שבץ או פגיעות ראש טראומטיות ולנטר דימומים, הפרעה בזרימת הדם, גדלי החדרים ועוד  (מה שלא ניתן לבצע בסורקים הקיימים בגלל הקרינה).

החברה מפתחת טכנולוגיית חישה קניינית מבוססת ננו לניטור וניהול מצבי נשימה כרוניים. 

SenseGuard™ הוא פתרון לניטור מרחוק של חולים עם מחלות נשימה כרוניות, המבוסס על חיישני ננו ייחודיים.

זוהי מערכת תומכת לחולים ורופאים אשר מצמצמת עלויות במערכת הבריאות, מקצרת אשפוזים, תורמת לאיכות הטיפול ותוחלת החיים של החולים. הטכנולוגיה אינה פולשנית, מדויקת וקלה לשימוש המטופל בבית ובבתי חולים. 

המכשיר מנטר את הנשימה הרגילה והטבעית, ללא צורך בביצוע נשימות מאומצות, ומחשב את קצב הנשימה ופרמטרים נשימתיים נוספים כגון זמן ויחס שאיפה/ נשיפה, מחזור עבודה, השתנות לאורך זמן ועוד. המכשיר מנתח את הנתונים באמצעות אלגוריתמים ומשדר תוצאות לענן לבדיקת המטפל, ובמקביל מאפשר קבלת התרעות על מדידות חריגות. 

nanovation-gs.com

Nurami היא חברת מכשור רפואי המתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים חדשניים לחידוש רקמות רכות, אשר נותנים מענה להחלמה אופטימאלית של חולים אחרי ניתוח וטראומה. 

המוצרים של Nurami משלבים ננו-סיבים מתכלים וחומרים ביולוגיים חדשים כדי לאטום ביעילות פצעים, למנוע סיבוכים הקשורים לפגיעה ברקמות רכות, למנוע דליפות מסוכנות (לדוגמא, נוזל המוח אחרי ניתוחי מוח), ולקדם היווצרות רקמה בריאה במהירות וייעילות. 

עם קוו מוצרי הפיתוח שלה של שתלי ניתוח וחומרי איטום מתקדמים בשיטת "איטום וריפוי", Nurami משפר את התוצאות הקליניות ומפחית את עלויות הניתוח הכוללות.

nurami-medical.com

Carbon Blue מפתחת טכנולוגיה ללכידת פחמן דו חמצני למזעור שינוי האקלים.

הטכנולוגיה היחודית של קרבון בלו כוללת פינוי הפחמן הדו חמצני שמומס בים, באופן שמאפשר לים לספוח חזרה פחמן דו חמצני מהאוויר.

מכיוון שריכוז הפחמן בים גדול בשני סדרי גודל מריכוזו באוויר, הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לכידה יעילה וזולה.

הפתרון שלנו בטוח ליישום וניתן לגמלון להיקפים גדולים של מילארדי טונות בשנה.

carbonblue.cc

אחת הבעיות הנפוצות ביותר כיום בארגונים ומשתמשי קצה, היא השבתת ענן היברידי. זה מורכב לפתרון, יקר מאוד ומשפיע על ~ 75% מהארגונים בעולם. כמות הדאטה בענן הולכת וגדלה, ולכן כמות הנפילות גדלה בהתאמה. והמוניטורים הקיימים לא מספקים מפותחים.

חברת Sensai  מפתחת פלטפורמת  AIOPS  חדשנית אשר משתמשת באלגוריתמים מתקדמים מבוססי Deep Learning  לאיתור יזום ואוטומטי של תקלות במערכות התקשורת בארגון, ניתוח , זיהוי וחיזוי והתאמתם למערכת ה IT בארגון (תחזוקה אפלקטיבית ולבסיס הנתונים).

המוצר מבטיח זמן פעולה ותאימות של SLA בסביבות ענן היברידי על ידי הפחתת התדירות ומשך הזמן של השבתות לא מתוכננות. אנו מונעים אובדן הכנסות, מוניטין פגום והחלטות יקרות וכואבות לארגון.

הטכנולוגיה החדשנית הופכת את המנמרים בארגונים הגדולים לפרואקטיביים ולא תגובתיים.

sensai.io

ברוקלי היא פלטפורמת אימון מותאמת אישית שמנצלת מתודולוגיות מתקדמות של בינה מלאכותיות לספק תוכן מותאם אישית, שיעורי למידה דינמיות, הדרכה מעשית והכשרות מוסמכות. המשימה שלנו היא לטפל באתגרים הקשורים למבחנים, להפחית את תופעת הנשירה בלימודים, ולשפר את נגישות החינוך לכולם.

brocali.co

Droxi היא פלטפורמה חדשנית, תומכת רופאים, מבוססת AI, אשר מקצרת את זמן הניהול של הרופאים ב-50%, ומאפשרת להם לבלות יותר זמן עם מטופלים. עם Droxi, רופאים יכולים להגדיל משמעותית כמות המטופלים ליום במרפאה.

הבינה המלאכותית של Droxi מציגה את הנתונים הרלוונטיים ביותר עבור כל משימה, עושה אוטומציה לתהליכי עבודה ומאפשרת גישה מהירה לפעולות מעקב, כך שמבזבזים פחות זמן בלתי ניתן לחיוב, מה שמגדיל את ההכנסות למערכת הבריאות.

המערכת משלבת כלים של תורת המשחקים וכלי ML  במטרה לצמצם את הזמן במשימות מאחורי הקלעים. זהו הפתרון היחיד עם זרימה ייחודית לכל פעולה ומטופל.

חזון החברה: רופאים בעתיד יקדישו את כל הזמן שלהם מול המטופל לאבחון והטיפול הרפואי.

droxi.ai

פיתוח ציוד רפואי לרפואה דחופה, טכנולוגיית C-Lant מצילת חיים לטיפול יעיל בטראומה לניקוז החזה לאחר ניתוח. הטכנולוגיה מתמקדת בפיתוח מוצרים חדשניים בתחום הטיפול הקריטי. 

מוצר הדגל של המיזם, מכשיר א-טראומטי, C-Lant הינו רב-תכליתי, לטיפול בכל סוגי טראומות החזה ובניקוז חזה / בטן יעיל, מקבע את עצמו לדופן החזה/בטן תוך 5 שניות ומאפשר  החדרה וקיבוע של צינורות לחזה ומכשור רפואי בכל גודל, ניקוז יעיל ובטוח.

היום הטיפול נעשה ע"י באמצעות רופא בלבד בתנאים סטריליים (בתי חולים), הטיפול הנ"ל מותאם גם לשטח ואפילו ע"י חובשים.

vigormt.com

בעזרת בינה מלאכותית וחיישנים חדשניים, אקווליטס מספקת נתוני איכות מים אמינים בזמן אמת. מערכות הניטור שלנו מודעות לעצמן, מנטרות את בריאותן ומתריעות כאשר מתרחשת תקלה. אנו מספקים את הפתרונות שלנו כשירות, ומציעים דרך זולה ותחזוקה פשוטה למפעילי מפעלים לייעל את התהליכים שלהם, לחסוך כסף ולהגן על הסביבה.

aqualitas.tech

החברה מפתחת טכנולוגיית סריקה חדשנית וראשונית, נטולת סיכון וללא מגע לגילוי סרטן שד בשלב מוקדם באמצעות הדמיה תרמית דינמית מבוססת בינה מלאכותית. הטכנולוגיה מתאימה לנשים בכל קבוצות הגיל וצפיפות השד.

שיטת הסריקה של גמישה לשינויים, יעילה וכלכלית ונגישה למגוון רחב של חולים וספקי שירותי בריאות. על ידי ביטול הצורך בשיטות סריקה מבוססות קרינה ומגע, טכנולוגיית החברה מציעה חווית סריקה בטוחה ונוחה יותר עבור החולים, תוך שמירה על ירידה בסיכון לתוצאות שגויות חיוביות וביופסיות לא נחוצות.

thermomind.io

FVMat מפתחת פלטפורמה לסימולציה של מטא חומרים לצורך ייעול פיתוח מוצרים מורכבים לתעשיות מתקדמות.

הפלטפורמה נועדה לקצר את לוח הזמנים באמצעות כלי סימולציה מתקדמים ונוחים לשימוש.

fvmat.com