מחזור #1 2020

טנקיו מובילה מהפכה אמיתית בעולם תחנות הדלק ומאפשרת את תהליך התדלוק המהיר בעולם. המערכת עושה שימוש במידע ממצלמות האבטחה ומקורות מידע שונים הקיימים בתחנות הדלק ובאמצעות בינה מלאכותית.

קראו עוד

המערכת של טנקיו פעילה במאות תחנות דלק והחברה משתפת פעולה עם החברות המובילות בעולם להפצה והתבססות בשוק העולמי ומספקת כלים לייעול פעילותן.

tanku.com

קראו פחות

סיטבק לוקחת את בריאות העובד באופן אישי! המערכת אותה סיטבק פיתחה כוללת כרית חכמה אשר מנטרת את איכות הישיבה של המשתמש ונותנת לו פידבק בזמן אמת על ישיבה ממושכת ולקויה.המידע עובר לאפליקציה שם המערכת 

קראו עוד

ממליצה למשתמש על פעילויות ספורטיביות המתאימות לצרכים שלו. מערכת סיטבק+ מתממשקת גם לשעון חכם ועוזרת בניתוח המידע וההמלצות.

seatback.co

קראו פחות

חברת Captain’s Eye  מפתחת מערכת ניהול מתקדמת מבוססת טכנולוגיית AI לעיבוד תמונה ממצלמות המותקנות באוניות, יאכטות ונמלים לאיתור ומניעה של בעיות בטיחות, אבטחה ותפעול ומאפשרת יכולת שליטה ובקרה מרחוק

קראו עוד

לתפעול יעיל וחסכוני. החברה משתפת פעולה עם חברות מובילות בעולם בתחום הספנות.

captain-eye.com 

קראו פחות

Embryonics עוסקת בפיתוח אלגוריתמים של למידה עמוקה לצורך ייעול ושיפור ההצלחה של טיפולי פוריות. המוצר הראשון של החברה הוא פלטפורמה בשם ׳עובר׳, העוסקת בניטור ובחירת עוברים במסגרת הפריה חוץ גופית.

קראו עוד

במחקר שנערך בשנה האחרונה ואף פורסם בכנס העולמי ללמידה עמוקה בתחום הדמיה רפואית. ׳עובר׳ הוכחה כמדויקת ויעילה יותר ממומחים אנושים בעשרות אחוזים. חזון החברה הוא לפתח טכנולוגיות שתשפרנה כל שלב ושלב לאורך ההליך של טיפולי פריות ובכך להפוך אותם לנגישים יותר, זולים יותר
ובעיקר מוצלחים יותר.

embryonics.me

קראו פחות

Clean Coin

CleanCoin היא פלטפורמת Crowd Cleaning, המיועדת לשמירה על הסביבה ומבוססת על עזרת ההמונים בניקיון סביבתי. הטבע שלנו מזדהם מיום ליום, אשפה מפוזרת בשטחים רחבים ופתוחים, וכך נוצר זיהום של משאבי טבע

קראו עוד

יקרים כמו ים ונחלים, בהם הכל נאגר. החברה מאפשרת למשתמשים לסמן על המפה אזורים מלוכלכים בשטחים השונים, אותם ניתן לנקות ולהרוויח תשלום במטבע ה– CleanCoin ,השווה ערך לכסף. בנוסף, הפלטפורמה מספקת כלים ייחודיים לעסקים וארגונים המעוניינים להשתמש בכוחה של קהילה. ע״י תיחום שטחים מלוכלכים, החברה מאתגרת את משתמשי האפליקציה לנקות, ומקבלת חשיפה חיובית על כך. המטרה היא להיות עמוד התווך בין הקהילה של Clean Coin לארגונים רלוונטיים, לאתר ולנקות יחד אשפה ביעילות מירבית.

ומנגישה את הקהילה עם ארגונים רלוונטיים לאיתור וניקוי האשפה בשטחים הפתוחים ביעילות מרבית.

קראו פחות

מפתחת תוכנה מבוססת AI אשר הופכת כל מצלמה פשוטה למכשיר מדידה תלת- ממדי. הטכנולוגיה/ תוכנה מחשבת מיקום וכיוון מדויקים של אובייקטים ומאפשרת להטמיע חיישני תמונה בעזרת מצלמה פשוטה

קראו עוד

המותקנת על רובוט בעלות נמוכה משמעותית, ומעלה את איכות הראייה ב-3D בצורה משמעותית. אין צורך בחומרה מיוחדת, עובד עם המצלמה הפשוטה והזולה ביותר ולכן מפשט כל פתרון רובוטי.

robotai.info

קראו פחות

3DFY

3DFY הינה חברה מגובת קרן הון סיכון, המפתחת טכנולוגיה ייחודית ליצירת מודל תלת מימד באיכות גבוהה (כרגע ב- stealth mode).

פלטפורמת  מבוססת AI לסיוע במקרים של חרדה, דכאון, סטרס, חוסר ודאות, שחיקה מקצועית Interface Massaging – תוכן שיחתי המבוסס על פרוטוקולים מהקליניקה בתחומי NLP, CBT, Mindfulness

קראו עוד

המטופל מקבל המלצות לתרגול ושעורי בית.

kai.ai

קראו פחות

חברת Paragate מפתחת פתרון לבעיית הגודש בבתי החולים, ובפרט – למחלקות הפנימיות המלאות בחולי כשל לב וכליות הסובלים מגודש נוזלים ומצוקה נשימתית, החוזרים פעם אחרי פעם לטיפולים אקוטיים שאינם פותרים את המחלה הכרונית. Paragate פיתחה מערכת מושתלת המהווה

קראו עוד

"מסלול עוקף כליות" מכאני המפנה באופן מבוקר את הנוזלים העודפים, וכל זאת מבלי לגעת בלב, בכלי הדם או בכליות. המערכת מאפשרת שילוב של טיפול אקטיבי ורציף בחולה בעודו בבית, בנוסף ליכולות הניטור, ובכך יכולה לשמר את איכות חיי החולה ולהוריד את תכיפות האשפוזים.

paragate-medical.com

קראו פחות

חברת SequelCare מפתחת פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לנהל את תהליכי השיקום והבראה בתחום בריאות הנפש באופן פשוט וחכם. הטכנולוגיה של החברה שמה את האדם במרכז ומחברת את כלל המעגל הטיפולי (כולל בני משפחה מטפלים) סביב תכנית טיפול מאוחדת.

קראו עוד

הפתרון של SequelCare משלב פרוטוקולי טיפול מתוקפים, מותאמים אישית לפרט והמתעדכנים על בסיס נתונים digital bio-markers.

sequel.care

קראו פחות

הפקה של מפות תלת ממד באיכות גבוהה, מתמונות יבשתיות ואוויריות סטנדרטיות ללא כל התערבות אנושית. הטכנולוגיה מבוססת  על איסוף ומיפוי דאטה, עיבוד תמונה ואלגוריתם המאפשר ליצור במהירות מדויקת ואוטומטית מפות גיאוגרפיות בתלת מימד (Google Earth 3D).

קראו עוד

יתרונות המערכת:
חסכון משמעותי במשאבי כ"א- כיום, הצוותים התפעוליים אחראיים על האופרציה בכל אחת מן תחנות הקצה של חברות אנרגיה . ניהול ומיפוי חזותי של תחנות הקצה בענן אשר לא קיים היום בתחנות.

pixtier.com

קראו פחות

פרופיליטי מפתחת פתרונות predictive analytics for healthcare במטרה לתמוך בתוכנית טיפולית המתאימה ביותר לחולה הספציפי. המערכת מתמקדת בבני הגיל השלישי שעוברים פרוצדורות שונות בבתי החולים ולאחריהן צריכים להחליט על המשך טיפול בקהילה.

קראו עוד

בצומת הזו, פרופיליטי מספקת מערכת  אנליטית מבוססת BIG DATA  של אנשים שעברו תהליכים דומים, ובאמצעות בינה מלאכותית מסייעת לגורמים המקצועיים לקבל החלטות על המשך הטיפול. האלגוריתמים המתקדמים של המערכת הופכים את מיליוני רישומי המטופלים לעשרות אלפי פרופילים ומאפשרים להיעזר בקבוצת הדמיון הטובה המתאימה ביותר על מנת לקבל את ההחלטות המתאימות ביותר עבור האדם עצמו.

profility.com

קראו פחות