מחזור #2 2021

חברת GrayMatters מפתחת טיפול חדשני המבוסס על ויסות פעילות של רשתות ותהליכים נפשיים, לצורך טיפול בהפרעות נפשיות. החברה הוקמה ע"י 3 יזמים מנוסים ע"ב טכנולוגיה שפותחה באיכילוב ואוניברסיטת תל אביב ע"י פרופ תלמה הנדלר. החברה נמצאת בשלבים של ניסוי קליני

קראו עוד

לטיפול ב PTSD, ובנתה שיתופי פעולה עם מספר מוסדות קליניים מובילים בעולם. לאחרונה פורסמה בעיתון נייצ'ר כתבה על החברה וכמו כן היא זכתה בסדרה של פרסים.

graymatters.health

קראו פחות

NayamWings LTD הינה חברת הזנק המפתחת מערכת הנעה בעזרת הרוח לאוניות סוחר. המערכת מבוססת על כנף קשיחה, אסימטרית, בעלת 3 דרגות חופש, המנוהלת אוטונומית

קראו עוד

ומפיקה ביצועי הנעה גבוהים בצורה יוצאת דופן בהשוואה לטכנולוגיות בתחום.

nayamwings.com

קראו פחות

Structure Pal מפתחת תוכנה מבוססת AI לאוטומציה ואופטימיזציה של תכנון מבני בטון למהנדסי מבנה. המערכת מאפשרת מיכון והתייעלות בתהליך עיצוב המבנים, זמן תכנון מהיר יותר,

קראו עוד

חסכון משמעותי בשימוש בבטון מזוין . אנו מספקים למהנדסי השלד של עולם הבניה כלים מבוססי בינה מלאכותית המאפשרים להם לחסוך בכמויות הבטון הנדרשות להקמת מבינים ללא פגיעה בתהליך התכנון וללא צורך בלמידת תכנות חדשות. בעזרת כלים אלו יכול המהנדס לחסוך עד 50% מזמן עבודתו וכן עד 15% מכמות ועלות הבטון בפרוייקט המתוכנן.

structure-pal.com

קראו פחות

Level Hydrofoils מקדמת את הדור הבא של כלי התחבורה הימיים. כלי שייט מרחפים (היידרופוילים – סנפיריות) תפסו נדבח משמעותי בזירת כלי השייט התחרותיים בזכות היעילות יוצאת הדופן   

קראו עוד

אשר הם מעניקים לכלי השייט – אך הם טרם חלחלו מטה, לשימוש המוני ונפוץ. באמצעות ארכיטקטורה ואלגוריתמיקה בקרה ייחודיות, אנו בלבל הידרופוילס מורידים באופן משמעותי הסיבוכיות וחסם השימוש בהדרופוילים ובכך תורמים לכדי אימוץ רחב יותר של יתרונות הטכנולוגיה.

levelfoils.com

קראו פחות

Via Surgical מציעה מערכות קיבוע דמוי תפר לרקמות רכות לשווקים לפרוסקופיים ואורתרוסקופים. החברה מספקת מערכות קיבוע עם תפר ייחודי המתאים לתיקון רקמות רכות, מאחר והשימוש ב"נעצים" לא מתאים לרקמה רכה.

קראו עוד

החברה המציאה "אקדח תפרים" מכני אשר "פעולת התפירה" רכה יותר עבור הרופא להבדיל מהפעולה הסיבובית/ פעולת הברגה של "אקדחי הסיכות/ ברגים" הקיימים היום. חזון החברה לשנות לחלוטין את הגישה המסורתית באורתרוסקופיה. הפתרון פחות פולשני (לעומת השרוול המסתובב) ומאפשר ריפוי מתקדם והתחדשות הגידים. 

viasurgical.com

קראו פחות

Innosphere פיתחה מכשיר רפואי לביש לטיפול בתסמיני הפרעת הקשב והריכוז על ידי שיפור הפעילות העצבית באזורים ממוקדים במוח. מדובר במכשיר רפואי חדשני ומוכח קלינית לגירוי מוחי חשמלי לא פולשני,

קראו עוד

תוך שימוש באלגוריתמי בינה מלאכותית להתאמה אישית לטיפול בהתמודדות עם הפרעת הקשב והריכוז.

inno-sphere.com

קראו פחות

UN Ultrasenic

Ultrasenic הינה חברת הזנק אשר מפתחת חיישני CMOS בעלי ביצועים משופרים, עלות נמוכה ובטוחים לעיניים.

Atvisor.AI היא פלטפורמת בריאות דיגיטלית מבוססת בינה מלאכותית התומכת באיתור, בחירה ורכישה של עזרים וטכנולוגיות מסייעות. הפלטפורמה מסייעת לאנשי מקצועות הבריאות המומחים בתחום הטכנולוגיה

קראו עוד

המסייעת ולמשתמשי הקצה – אנשים עם מוגבלויות, קשישים ובני משפחותיהם בתהליך קבלת ההחלטות לגבי לפתרונות טכנולוגיים מסייעים ומאפשרת רכישה של המוצרים הנבחרים באופן מקוון, מספקים מהארץ ומהעולם. 

atvisor.ai

קראו פחות

בכל רגע נתון מפליגות על פני הימים והאוקיינוסים כ- 90,000 אוניות צי סוחר, במטרה להעביר סחורות ומוצרי צריכה מסביב לעולם. אוניות משא אלה צורכות מעל ביליון טון דלק מדי שנה, ומשפיעות משמעותית על עתודות משאבי הטבע העולמיים ועל האוויר שאנו נושמים.

קראו עוד

השפעת צי הסוחר על זיהום האוויר העולמי גבוהה באופן משמעותי מזו של כל המכוניות בעולם (15 האוניות הגדולות בעולם מזהמות את האוויר יותר מכל המכוניות על פני כדור הארץ).

דלק הינו ההוצאה הגדולה ביותר באנייה, ויכול להגיע לכדי יותר ממחצית מעלויות התפעול. שיפור נצילות ההנעה של התחבורה הימית יכול להשפיע באופן משמעותי על צריכת הדלק העולמית, ולהפחית את זיהום האוויר וההתחממות הגלובלית באופן ניכר.

Marine Edge מאמינה שקיימות התחבורה הימית העולמית הינה הכרחית לעולם טוב יותר, ושמה לה כחזון לשפר את יעילות מערכות ההנעה של אוניות הסוחר במטרה לחסוך עשרות ביליוני דולרים מידי שנה לשוק זה. הפתרון החדשני והמיוחד שפותח (PowerEdge), מבוסס אלגוריתמי ML, מיועד למסעות הארוכים של אוניות המטען, וצפוי לחולל מהפכה בתעשייה הימית המסורתית עם פתרון חסכוני ונקי יותר. היכולת להתאים לכל אנייה בכל גודל ולכל סוג דלק, תאפשר לבעלי הציים ליישם טכנולוגיה חסכונית ונקייה יותר בעשרות אלפי האוניות המפליגות על פני הימים.

hmarine-edge.com

קראו פחות

HAAT פלטפורמה המקשרת בין לקוחות, בעלי מסעדות ושותפי משלוחים בצורה היעילה ביותר ובעלות נמוכה. המערכת מאפשרת תמיכה בכתובות לא מוגדרות , תשלום במזומן/כ.א, קבלת עדכונים בזמן אמת ללקוח ולמסעדות, קשרי לקוחות באמצעות צ'ט-בוטים המבוסס-קישור אנושי.

קראו עוד

המערכת משתמשת בבינה מלאכותית לתכנון יעיל של מסלולי אספקה וחיזוי דרישה, לחזות מגמות מזון ולמיין את העדפות הצרכנים.

haat.delivery

קראו פחות

Contilt מחוללת מהפכה בדרך בה אנו יוצרים וצורכים תוכן. בעזרת הטכנולוגיה הייחודית של קונטילט המאפשרת הבנה וכתיבה של שפה טבעית, הפלטפורמה מאפשרת אוטומציה משמעותית של תהליכי יצירה וצריכה של תוכן, דבר המאפשר חיסכון בזמן ובעלות

קראו עוד

ומוביל לשיפור באיכות במגוון רחב של משימות מעולמות התוכן. תוסף הדפדפן של קונטילט מאפשר סיכום וניתוח תוצאות חיפוש, סיכום דינמי של מאמרים ברשת כתיבה אוטומטית של משפטים.

contilt.com

קראו פחות

בדיקות רכב מתקיימות בכל דקה, בין אם אתם שוכרים, מוכרים או מבטחים רכב.
Ravin.ai הוא כלי אוטומטי לבדיקת הרכב, המשתמש בראיית מחשב מתקדמת, ולמידה מעמיקה, בכדי לעקוב אחרי נזקי רכב, תוך הפקת דוח מצב של 360 מעלות, ללא צורך בעין אנושית.

קראו עוד

האפליקציה נגישה מחומרה נייחת, כמו מצלמות טלוויזיה במעגל סגור או מהסמארטפון שלנו, ואינה זקוקה למידע קודם על הרכב.
השותפים שלנו כוללים: מנהלי ציי רכב, חברות השכרת רכב, יצרני רכב וסוכני ביטוח. באמצעות תוכנה שקופה וחסכונית, חברת רייבן מצליחה לחסוך מיליוני דולרים למשתמשים.
כחברה חיפאית וכסטארט אפ גדל, החיבור עם אינבנטק הוא טבעי ומהווה כבוד גדול עבורנו.
הגיוסים שלנו הולכים ומתרחבים, ואנו מציעים הזדמנויות גדולות לטכנולוגים צעירים בעיר.

ravin.ai

קראו פחות

Rebooto

פעילויות תחזוקה הן עניין מורכב, במיוחד כשמדובר במערכות Production. החל מהשבתה של אפליקציה לצורך עדכוני אבטחה דחופים ועד שדרוג מערכות הפעלה לחוות שרתים שלמה.

קראו עוד

התהליך נוטה להיות ידני, מסורבל ונגוע בתקלות. ריבוטו, פלטפורמת ה Ops הדיגיטלית, הופכת את התהליך לפשוט ואוטומטי, כדי שיוכל לרוץ ברקע בזמן שאתם מתמקדים במה שחשוב באמת.

יתרונות המערכת: 

  • אינטגרציה קלה עם מערכות מוכרות ומערכות שפותחו בתוך הארגון
  • אוסף תהליכים מוכנים מראש, עבור פעילויות תחזוקה נפוצות
  • ממשק מוכר, דמוי kubectl, ותמיכה במתודולוגיות GitOps
  • בנוי במיוחד לתחזוקת מערכות – לא עוד מערכת CI / low code / remote execution

קראו פחות