מחזור #6 2024

חברת AquanautiX LTD פיתחה את הסקוטר הימי KikFin™ – הראשון בעולם לצלילה ושחיה המדמה את יכולות התנועה של הדולפין. הפיתוח החדשני מאפשר תנועה עם ידיים חופשיות ומשתמש בטכנולוגיה ייחודית לתמרון באמצעות תנועות הראש בלבד לקבלת חופש תנועה אידיאלי במים וחווית "תעופה" מדהימה. 

kikfin.com

חברת Exosomm מפתחת פתרונות תזונתיים עם אקסוזומי-חלב, רכיבים תזונתיים שמצויים בחלב יונקים ומכילים מיקרו-רנ"א טבעיים להם פעילות אנטי-דלקתית. הטכנולוגיה של החברה מבוססת על שנים של מחקר במרכז הרפואי הדסה-ירושלים, מוכחת מחקרית ומוגנת בפטנטים. תהליך הייצור של האקסוזומים עושה שימוש במוצרי לוואי של תעשיית החלב, בטכנולוגיה טבעית וידידותית לסביבה.  המוצר הראשון של החברה מיועד לטיפול בחולי מעי-דלקתי (קרוהן וקוליטיס) ולשיפור באיכות חייהם. חזון החברה הוא להוביל עידן חדש בתחום התזונה הטיפולית ע"י יצירת פלטפורמה רחבה של מוצרי מזון עם אקסוזומי-חלב.

exosomm.com

MEALA מחוללת מהפכה בתעשיית המזון על ידי מתן חלופות בנות קיימא ובריאות יותר למוצרי בשר פופולריים. מתוך זיהוי הביקוש הגובר למרכיבים נקיים יותר, MEALA מתמקדת בביטול תוספים עמוסים בכימיקלים כמו מתילצלולוז והידרוקולואידים מחלופות צמחיות. עם מוצר עיקרי המשמש כחומר קושר וג'ל, MEALA שואפת לגשר על הפער בין דרישת הצרכנים לחלופות בשר בריאות לבין האפשרויות הטבעוניות המעובדות השולטות כיום בשוק, תוך הבטחה שמוצרים מהצומח באמת מספקים בריאות וטעם.

mealafood.com

חברת Canotera מגדירה מחדש את עולם השירותים המשפטיים על ידי שימוש יעיל ומדוייק בבינה מלאכותית יוצרת. החברה משלבת מודלי שפה גדולים עם טכניקות עיבוד אותות, על מנת לספק פתרונות מותאמים למגזר המשפטי לניהול יעיל בסביבות נתונים מורכבות באופן מדוייק. 

הכלי הראשון Vicara, מציע תחזיות מדויקות של תוצאות תיקים משפטיים תוך שימוש באלגוריתמים של למידת מכונה גיאומטרית. כלי זה מייעל את הניתוח של מקרים מורכבים, מספק תובנות אסטרטגיות על ידי מציאת קשרים ודימיון בין מקרים חדשים למאגר נתונים היסטורי ובכך משפר את מהימנות התחזיות ומסייע לתכנון אסטרטגי.

קנוטרה מחוייבת לדמוקרטיזציה של התחום המשפטי והפיכת השירותים המשפטיים לנגישים ויעילים. הטכנולוגיה של Canotera מפחיתה את החסמים לתמיכה משפטית איכותית ומבטיחה שהצדק יהיה נגיש לכולם.

canotera.com

חברת VH2O מפתחת מערכת חכמה המשלבת בר מים עם קפסולות של תוספי תזונה + אפליקציה עם אלגוריתם שיודע לעשות ניתוח והתאמה אישית של ויטמינים לכל משתמש במטרה לשפר את איכות ותוחלת החיים של הלקוח.
המשתמש עונה על שאלון קצר באפליקציה, מעלה תוצאות בדיקת דם או מצלם את האוכל שאכל, החברה מנתחת את הדאטה, מסיקה מסקנות ובכך מייעלת את המינונים של הויטמינים ישירות לכוס המים של הלקוח. 
החברה פיתחה תוספי תזונה המיועדים למצבים בריאותיים שונים כגון כושר, ירידה במשקל, ריכוז, שינה ועוד.

vh2o.io

חברת Engini מפתחת פלטפורמת No-code לאוטומציות ואפליקציות מורכבות מעל מערכות המידע הארגוניות ובעיקרן מערכות ה-ERP , CRM, מערכות SaaS וזאת על ידי שימוש במודלי שפה AI-LLM .
על ידי שימוש באוטומציה ואינטגרציה למערכות הליבה הארגוניות התהליכיים העסקיים יהיו מהירים ויעילים יותר ללא הסתמכות על עבודה ידנית הגורמת לאיטיות ואף יכולה להוביל למידע שגוי בתהליכיים העסקיים.
הטכנולוגיה מאפשרת התחברות לכל מערכת מידע במספר קליקים ולכתוב את התהליך העסקי המותאם ללקוח קצה בשפה טבעית (AI-LLM) ללא ידע טכני.

engini.io

הפתרון החדשני של חברת Endocure משלב מערכת אולטרסאונד רובוטית מבוססת בינה מלאכותית וחומרי ניגוד כדי לזהות ולמפות נגעי אנדומטריוזיס.

הטכנולוגיה מזהה את הנגעים המודגשים, ומהווה קפיצת מדרגה לא רק באבחון ובניהול המחלה אלא גם בתכנון הניתוח ובמעקב שגרתי.

החברה מציע פתרון ראשון מסוגו המאפשר מיפוי נגעים מלא לצורך טיפול מותאם אישית.

endocure.tech

חברת Novodia מגדירה מחדש את סביבת התכנים בבתי-ספר. נובודיה מאפשרת למחוזות לימוד לייצר חומרים לימודיים איכותיים עפ"י תקן, ולמורים להתאים את התכנים באופן אישי לכל תלמיד. הפלטפורמה שלנו מבטיחה שכל פריט תוכן הוא איכותי ומאושר ע"י מחוז החינוך, מותאם לצרכים האישיים של התלמידים, לתחומי העניין ולרקע התרבותי שלהם. נובודיה נמצאת בחזית החדשנות החינוכית, ומשנה את הדרך בה תכנים חינוכיים מיוצרים ונצרכים.

novodia.co

חברת Calodar מפתחת טכנולוגיה ייחודית לניטור וייעול מעקב תזונתי מרחוק.
הפתרון מבוסס בינה מלאכותית ומותאם לתזונאים דיאטנים ואנשי רפואה, תוך שימוש בתמונה אחת לניתוח תזונתי מקיף. 
המערכת מאפשרת לאנשי מקצוע לנטר ביעילות את מצב המטופלים בקלות ובדיוק רב. השימוש בטכנולוגיה שלנו על ידי אנשי מקצוע תאפשר ניטור מדויק של תוכנית התזונה של המטופלים תוך יצירת יומן תזונתי מותאם לשיפור איכות החיים של המטופלים.

calodar.ai